меню
Your Cart

Kolagjen i lëngshëm (500ml) (2+1) falas

Kolagjen i lëngshëm (500ml) (2+1) falas
Poro
Kolagjen i lëngshëm (500ml) (2+1) falas
Kolagjeni i lëngshëm paraqet produkt unik e cila nl çdo dozë mundëson 5.000mg kolagjen të hidrolizuar tipi 1, nga marka më e mirë Peptan me veprim të provuar klinikisht, i cili është i pasuruar me 500mg glukozaminë dhe 50mg acid hijaluronik. Ky kombinim unik i kolagjenit mundëson rigjenerim efe..
3,980LEKË
  • Наличност: 200000
  • Model: KOLAGEN

Kolagjeni i lëngshëm paraqet produkt unik e cila nl çdo dozë mundëson 5.000mg kolagjen të hidrolizuar tipi 1, nga marka më e mirë Peptan me veprim të provuar klinikisht, i cili është i pasuruar me 500mg glukozaminë dhe 50mg acid hijaluronik. Ky kombinim unik i kolagjenit mundëson rigjenerim efektiv të strukturës së kolagjenit në lëkurë, nyje, kocka dhe indin lidhor në gjithë organizmin.

Përdorimi i rregullt i kolagjenit të lëngshëm: 
E përmirëson dhe mirëmban elasticitetin, fortësinë, hidratimin dhe vitalitetin e lëkurës duke siguruar lëkurë të butë, zvogëlim të rrudhave dhe cilësi më të mirë të flokëve dhe thonjëve
Ndihmon në rigjenerimin e kërcit, përmirësimin e lubrifikimit, funskionit dhe zvogëlimin e inflamacionit dhe dhimbjeve në nyje 
Ndihmon në përmirësimin e dendësisë dhe forcimit të kockave
Ndihmon në rigjenerimin e rreshtimit të brendshëm të organeve të tretjes, enëve të gjakut dhe rigjenerimin e indit lidhor në të gjitha organet.

Kolagjeni i lëngshëm është i destinuar për të gjithë që  kanë nevojë për zvogëlimin e rrudhave dhe mirmbajtjen e lëkurës së shëndetshme, të fortë, të hidratuar dhe elastike, flokë dhe thonj të shëndetshëm, për të gjithë personat me artrit, inflamacione dhe lëndime të nyjeve, për persona me artrozë, persona me lëndime të enëve të gjakut, atletët dhe të gjithë ata që duan rigjenerim aktiv të organizmit.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.