меню
Your Cart

Xhel Aloe Vera me Aroni (1000ml) (2+1) falas

Xhel Aloe Vera me Aroni (1000ml) (2+1) falas
Poro
Xhel Aloe Vera me Aroni (1000ml) (2+1) falas
Aloe Vera me ekstrakt të aronisë është një suplement ushqimore e cila përmban 99.5% xhel Aloe Vera të koncentruar të certifikuar nga Barbadensis Miller të certifikuar me ekstrakt të aronisë dhe është një burim ushqyesish, enzimesh, antioksidantësh të fuqishëm (antocianina) dhe molekula të tjera..
3,980LEKË
  • Наличност: 199995
  • Model: ALOE
  • SKU: NT0014

Aloe Vera me ekstrakt të aronisë është një suplement ushqimore e cila përmban 99.5% xhel Aloe Vera të koncentruar të certifikuar nga Barbadensis Miller të certifikuar me ekstrakt të aronisë dhe është një burim ushqyesish, enzimesh, antioksidantësh të fuqishëm (antocianina) dhe molekula të tjera bioaktive me përfitime unike shëndetësore.

Përdorimi i rregullt i xhelit Aloe Vera me ekstrakt të aronisë:

  •      Ndihmon në përmirësimin e imunitetit, mbron trupin nga infeksionet e shkaktuara nga mikroorganizmat patogjenë dhe rrit rezistencën e organeve të frymëmarrjes, veçanërisht mushkëritë ndaj infeksioneve dhe astmës
  •      Ndihmon në zvogëlimin e reaksioneve alergjike
  •     Përmirëson tretjen dhe ndihmon në qetësimin dhe mbrojtjen e Inflamacionit të stomakut dhe zorrëve  -  Ndihmon në ruajtjen e shëndetit dhe funksionit të enëve të gjakut, mbron qelizat nga stresi oksidativ, rregullon yndyrën, sheqerin dhe metabolizmin e përgjithshëm.       


Xhel Aloe Vera ka për qëllim të gjithë personat që kanë probleme me funksionin ose sëmundjet e organeve të sistemit tretës (si gastriti, inflamacioni i stomakut dhe zorrëve, mungesa e sekretimit të enzimave, intoleranca ushqimore, kapsllëku, etj.), personat me imunitet të dobët dhe sëmundjet e frymëmarrjes (infeksionet e frymëmarrjes bakteriale dhe virale, bronkit, bronkopneumoni, astma dhe sëmundje të tjera të mushkërive, si dhe njerëz me alergji), njerëz me shëndet të dëmtuar dhe funksion të enëve të gjakut, njerëz me sëmundje malinje dhe nevojë për rregullim të metabolizmin në tërësi. Fëmijët mbi 3 vjeç gjithashtu mund ta përdorin atë.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.