меню
Your Cart

Xhel Aloe Vera me resveratrol (1000ml) (2+1) falas

Xhel Aloe Vera me resveratrol (1000ml) (2+1) falas
Poro
Xhel Aloe Vera me resveratrol (1000ml) (2+1) falas
Aloe Vera me ekstrakt nga rrushi është shtojcë ushqimore e cila përmban 99,5% xhel të koncentruar nga Aloe Vera të çertifikuar nga lloji Barbadensis Miller i pasuruar me ekstrakt nga aronia dhe paraqet burim të ushqyesve, enzimave, antioksidantëve të fuqishëm (antocijanine) dhe molekulave tjera..
3,980LEKË
  • Наличност: 200000
  • Model: ALOE
  • SKU: NT0007

Aloe Vera me ekstrakt nga rrushi është shtojcë ushqimore e cila përmban 99,5% xhel të koncentruar nga Aloe Vera të çertifikuar nga lloji Barbadensis Miller i pasuruar me ekstrakt nga aronia dhe paraqet burim të ushqyesve, enzimave, antioksidantëve të fuqishëm (antocijanine) dhe molekulave tjera bioaktive me përfitime unike shëndetësore.


Përdorimi i rregullt i xhelit Aloe Vera me ekstrakt nga rrushi

  •  Ndihmon në përmirësimin e imunitetit, mbrojtje të organizmit nga infeksionet të shkaktuara nga mikroorganizmat patogjene dhe rrit rezistencën e organeve të frymëmarrjes, veçanërisht të mushkërive ndaj infeksioneve dhe astmës
  •  Ndihmon në zvogëlimin e reaksioneve alergjike.
  • Përmirëson tretjen dhe ndihmon në mbrojtjen dhe qetësimin e inflamacionit në stomak dhe zorr
  •  Ndihmon në mirëmbajtjen e shëndetit dhe funksionit të enëve të gjakut, mbrojtje e qelizave nga stresi oksidativ, rregullim i yndyrave, sheqerit dhe gjithë metabolizmit.

Xheli Aloe Vera është i destinuar për të gjithë personat të cilët kanë problem me funksionin ose sëmundje të organeve të sistemit të tretjes (si gastriti, inflamacione në stomak dhe zorrë, mungesë e sekretimit të enzimave, intoleranca ushqimore, kapsllëkue etj), persona me imunitet të dobët dhe sëmundje të organeve të frymëmarrjes (infeksione bakteriale dhe virale të rrugëve të frymëmarrjes, bronkit, bronkopneumoni, astmë dhe sëmundje tjera në mushkëri, si dhe persona me alergji), persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të enëve të gjakut, persona me sëmundje malinje dhe nevojë për rregullim të metabolizmit në tërësi. Mund të përdorin edhe fëmijë mbi moshën 3 vjeçare.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.