меню
Your Cart

Të gjitha Produktet

ARTHRO BLUE 1+1 xhel për qetësimin e menjëhershëm të dhimbjeve;
Poro 2-3 Days 2-3 Days
Xheli ARTHRO BLUE ka një efekt ngrohës dhe relaksues, anti-inflamator dhe qetëson menjëherë, lehtëson dhimbjen dhe relakson zonën e dhimbshme.Përbërësit: Aqua, PEG-40 Vaj kastor i hidrogjenizuar, mentol, fenoksietanol (dhe) glicerinë etilheksil, acid poliakrilik, 2-aminoethanol, kamphor, aloe ba..
6,000LEKË
CHIA THERAPY  WATERMELON FLAVOR
Poro
CHIA THERAPY CHIA Therapy, pija mund të konsumohet për freskim, përmirësim të energjisë dhe hidratim të trupit në çdo moment të ditës. Më së miri konsumohet i ftohtë. Chia është një burim i mirë i fibrave, yndyrave omega 3 dhe proteinave.Paketimi: 500ml, ambalazh plastik.Dozimi d..
300LEKË
CHIA THERAPY APPLE FLAVOR
Poro
CHIA THERAPY CHIA Therapy, pija mund të konsumohet për freskim, përmirësim të energjisë dhe hidratim të trupit në çdo moment të ditës. Më së miri konsumohet i ftohtë. Chia është një burim i mirë i fibrave, yndyrave omega 3 dhe proteinave.Paketimi: 500ml, ambalazh plastik.Dozimi dhe më..
300LEKË
CHIA THERAPY MELON FLAVOR
Poro
CHIA THERAPY CHIA Therapy, pija mund të konsumohet për freskim, përmirësim të energjisë dhe hidratim të trupit në çdo moment të ditës. Më së miri konsumohet i ftohtë. Chia është një burim i mirë i fibrave, yndyrave omega 3 dhe proteinave.Paketimi: 500ml, ambalazh plastik.Dozimi d..
300LEKË
Gastro Protect & Aloe - produkt për shëndetin e tretjes
Poro
GASTRO PROTECT është suplement ushqimor 100% natyral i prodhuar për mirëmbajtejn dhe funksionimin e organeve për tretje. Gastro Protect është provuar shkencërisht që kanë ndikim antibakterial (ose antimikrobik),të cilat bashkë me propolisin dhe mjaltën amë,ndihmojnë në shkatërrimin efikas të mi..
3,990LEKË
VenoGel-preparat për venat e zgjeruara dhe të relaksuara;
Poro
VenoGEL është një xhel i destinuar për kujdesin dhe mbrojtjen e enëve të gjakut në këmbë dhe përmirësimin e qarkullimit. Ai përmban një ekstrakt të standardizuar, të patentuar të gështenjës HELISKIN (10% ekstrakt). Ai jep një efekt të menjëhershëm qetësues të dhimbjes dhe përmirësimin..
2,490LEKË
Black Goji Berry Extract (30 cps)
Poro
BLACK GOJI BERRY EXTRACT suplement ushqimor i cili përmban antioksidant natyral të cilët largojnë radikalet e lira dhe mbrojnë qelizat dhe indet nga dëmtimet oksiduese. Ekstrakti nga Gogji i zi është i destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular..
1,990LEKË
Curcumactiv (500ml) preparat për qetësimin e dhimbjeve dhe inflamacioneve;
Poro
CURCUMACTIV është produkt me qëllim të veçantë mjekësor për lehtësim nga dhimbjet dhe gjendjet inflamatore në shtyllën kurrizore, nyjeve ose muskujve. Produkti përmban Curcumin (C3 Complex ® - ekstrakt i standardizuar (min 95%) shafran i Indisë, unik në botë me 3 lloje kurkuminoidësh (Curcumin, Deme..
2,990LEKË
3xCurcumactiv (500ml) preparat për qetësimin e dhimbjeve dhe inflamacioneve;
Poro
CURCUMACTIV është produkt me qëllim të veçantë mjekësor për lehtësim nga dhimbjet dhe gjendjet inflamatore në shtyllën kurrizore, nyjeve ose muskujve. Produkti përmban Curcumin (C3 Complex ® - ekstrakt i standardizuar (min 95%) shafran i Indisë, unik në botë me 3 lloje kurkuminoidësh (Curcumin, Deme..
5,990LEKË
Brain Protect (30cps), kapsula për mbrojtje të trurit.
Poro
MË NË FUND! PRODUKT QË DO TË PËRMIRËSOJË KUJTESËN DHE FUNKSIONIN E TRURIT TUAJ DHE DO PARANDALOJË ZHVILLIMIN E DEMENCES. BRAIN PROTECT është një suplement ideal i nevojshëm për të gjithë ata që kanë amnezi, sëmundje Alzheimer, sëmundjen e Parkinsonit,njerëz që kanë pësuar goditje në tru,njerëz ..
2,990LEKË
3xBrain Protect (30cps),kapsula për mbrojtje të trurit.
Poro
MË NË FUND! PRODUKT QË DO TË PËRMIRËSOJË KUJTESËN DHE FUNKSIONIN E TRURIT TUAJ DHE DO PARANDALOJË ZHVILLIMIN E DEMENCIES.BRAIN PROTECT është një suplement ideal i nevojshëm për të gjithë ata që kanë amnezi, sëmundje Alzheimer, sëmundjen e Parkinsonit,njerëz që kanë pësuar goditje në tru,njerëz që ka..
5,990LEKË
Prostatol Complex (30cps),kapsula për prostatë.
Poro
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË DO T'JU ÇLIROJË NGA PROBLEMET E URINIMIT GJATË NATËS DHE TË PROSTATËS PËR VETËM 30 DITË, PA U BALLAFAQUAR ME EFEKTET E PADËSHIRUARA TË MEDIKAMENTE MJEKËSORE. PROSTATOL COMPLEX - I DËSHMUAR NË EFIKASITETIN E TIJ. ..
2,490LEKË
Показани 1 от 12 | 38 (4 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.