меню
Your Cart

Të gjitha Produktet

2XProstatol Complex (30cps) + Epimedium Complex,kapsula për prostatë.
Poro
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË DO T'JU ÇLIROJË NGA PROBLEMET E URINIMIT GJATË NATËS DHE TË PROSTATËS PËR VETËM 30 DITË, PA U BALLAFAQUAR ME EFEKTET E PADËSHIRUARA TË MEDIKAMENTE MJEKËSORE. PROSTATOL COMPLEX - I DËSHMUAR NË EFIKASITETIN E TIJ. ..
4,980LEKË
Diabetol Forte (30cps), kapsula normalizues diabeti.
Poro
DIABETOL FORTE është supplement ushqimorë plotësisht natyral që është një zgjidhje e plotë për rregullimin efektiv, natyral dhe stabilizimin e niveleve të sheqerit në gjak. Diabetol Forte është një suplement ushqimorë me acid alfa lipoik, ekstrakt pjepëri të hidhur, ekstrakte kanelle, zinku dhe krom..
2,490LEKË
2XDiabetol Forte(30cps) + Bilberry Extract, kapsula normalizues diabeti.
Poro
DIABETOL FORTE është supplement ushqimorë plotësisht natyral që është një zgjidhje e plotë për rregullimin efektiv, natyral dhe stabilizimin e niveleve të sheqerit në gjak. Diabetol Forte është një suplement ushqimorë me acid alfa lipoik, ekstrakt pjepëri të hidhur, ekstrakte kanelle, zinku dhe..
4,990LEKË
Bronho Protect (500ml)
Poro
BRONHO PROTECT është një suplement ushqimorë që përmban ekstrakte natyrore bimore dhe vitamina që ka për qëllim mbrojtjen dhe ruajtjen e funksionit të mushkërive dhe organeve të frymëmarrjes në përgjithësi. I sigurt për përdorim afatgjatë pa efekte anësore, i cili do të ndihmojë në elimini..
1,990LEKË
Bronho Protect (500ml) 2+1 Falas
Poro
BRONHO PROTECT është një suplement ushqimorë që përmban ekstrakte natyrore bimore dhe vitamina që ka për qëllim mbrojtjen dhe ruajtjen e funksionit të mushkërive dhe organeve të frymëmarrjes në përgjithësi. I sigurt për përdorim afatgjatë pa efekte anësore, i cili do të ndihmojë në el..
3,980LEKË
Snail Complex (30cps)
Poro
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË DO T'JU LEHTËSOJË DHIMBJET, ËNJTJET DHE NGURTËSIMIN E KYÇEVE NË VETËM 30 DITË, PA EFEKTET ANËSORE TË MEDIKAMENTEVE.SNAIL COMPLEX bazohet në formulën proteinike NUTRILEKS® e përbërë nga sekreti i kërmillit e cila përmban proteinën Alantoin, për të cilin shken..
1,990LEKË
Snail Complex (30cps) 2+1 FALAS
Poro
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË DO T'JU LEHTËSOJË DHIMBJET, ËNJTJET DHE NGURTËSIMIN E KYÇEVE NË VETËM 30 DITË, PA EFEKTET ANËSORE TË MEDIKAMENTEVE.SNAIL COMPLEX bazohet në formulën proteinike NUTRILEKS® e përbërë nga sekreti i kërmillit e cila përmban proteinën Alantoin, për të cilin shkenc..
3,980LEKË
Slim Complex + 2 Slim Fiber
Poro
PRODUKTE 100% NATYRALE QË GARANTON DO T'JU ÇLIROJNË NGA KILOGRAMËT E TEPËRTA PA URI, SLIM COMPLEX DHE FIBER, TË DËSHMUAR NË EFIKASITETIN DHE TË MIRATUARA NGA MJEKËT. SLIM COMPLEX & SLIM FIBER janë i vetmi sistem natyral, i dyfishtë për menaxhimin e peshës dhe humbjen e peshës. Produkte..
2,490LEKË
Epimedium Complex (30cps)
Poro
Epimedium Complex është një suplement ushqimor me ekstrakt epimedium dhe ekstrakte të tjera bimore që synojnë të përmirësojnë epshin, qëndrueshmërinë dhe vitalitetin e sistemit riprodhues mashkullor. Përbërja: ekstrakt Epimedium, Tribullus, Maka, Zhenshen, xhenxhefil, hithra, Leser Ga..
2,490LEKË
Liquid Collagen (250ml)
Poro
LIQUID COLLAGEN i lëngshëm paraqet një produkt unikat e cila në çdo dozë siguron 5000 mg kolagjen të hidrolizuar të tipit 1,nga mbrendi më i mirë Peptan me ndikim të vërtetuar shkencërisht,e cila është e pasuruar me 500 mg glukozamin dhe 50 mg dhe 5.2 mg acid hialuronik. Ky kombinim unikat i ko..
2,490LEKË
Resveratrol Complex  (30cps)
Poro
Resveratrol Complex është I destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, persona me aterosklerozë, persona me trombozë, shtypje të lartë, persona me yndyrë të lartë (kolesterol), persona që kanë pësuar sulm në zemër dhe në tru, persona me ..
1,990LEKË
Hepatol Forte (30cps)
Poro
HEPATOL FORTE  është preparati i vetëm në tregun tonë që ka një veprim të katërfishtë (unik me 4 përbërës kryesorë) për të mbrojtur dhe përmirësuar funksionin e mëlçisë dhe detoksikuar gjakun. Avantazh i veçantë i preparatit që përmban një përbërës unik (Kalcium-D-Glukorat) që nuk gjend..
1,990LEKË
Показани 13 от 24 | 38 (4 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.