меню
Your Cart

Të gjitha Produktet

Allergo Protect (500ml)
Poro
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË GARANTON DO T'JU ÇLIRUAR NGA ALERGJITË, PA EFEKTE ANËSORE TË ANTIHISTAMINEVE. ALLERGO PROTECT ndihmon në parandalimin efektiv të shfaqjes së reaksioneve alergjike dhe qetëson me sukses simptomat e padëshiruara si: rrjedhjen e hundës, lotimin e syve. kruarje të hun..
1,990LEKË
Allergo Protect (500ml) + Aloe Aronia
Poro
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË GARANTON DO T'JU ÇLIRUAR NGA ALERGJITË, PA EFEKTE ANËSORE TË ANTIHISTAMINEVE. ALLERGO PROTECT ndihmon në parandalimin efektiv të shfaqjes së reaksioneve alergjike dhe qetëson me sukses simptomat e padëshiruara si: rrjedhjen e hundës, lotimin e syve. kruarje të hun..
3,980LEKË
Xhel Aloe Vera me Aroni (1000ml)
Poro
ALOE VERA "ARONIA" është i destinuar për të gjithë personat të cilët kanë problem me funksionin ose sëmundje të organeve të sistemit të tretjes (si gastriti, inflamacione në stomak dhe zorrë, mungesë e sekretimit të enzimave, intoleranca ushqimore, kapsllëkue etj), persona me imunitet të dobët ..
1,990LEKË
Aloe Royal (500ml)
Poro
ALOE ROYAL ka një efekt të fortë imunitar që e merr nga xheli i aloe vera ashtu edhe nga qumështi amë (qumështi amë përmban proteina unike, globulina, substanca enzimë 10XDA, royalactin, biopterin të rëndësishme për sistemin imunitar! Si një kombinim me propolis dhe ekstrakt trumze, ai gjithash..
2,490LEKË
Elderberyl Immune Syrup (500ml)
Poro
ELDERBERY IMMUNE SYRUP është një suplement ushqimor që përmban ekstrakt të manaferrës së zezë, të pasuruar me zink dhe vitaminë C, e cila siguron mbështetje imune për trupin. Ekstrakti  i manaferrës së zezë  mbështet mbrojtjen e trupit, duke kontribuar kështu në mbështetjen e sistemit..
1,990LEKË
PMS Complex (30cps)
Poro
PMS COMPLEXS është shtojcë ushqimore i destinuar për femrat për rregullimin e sindromës premenstruale, mosbalancimin hormonal dhe simptomat e PMS, hyrjen në peri-menopauzë ose menopauzë, si dhe për mirëmbajtjen e shëndetit në përgjithsi dhe funksionit të sistemit riprodhues tek gratë. Produkti r..
1,990LEKË
Vitamin C complex (500ml)
Poro
VITAMIN C COMPLEX është suplement ushqimor i cili përmban mikroushqyes të rëndësishëm të cilat janë të domosdoshme për funksion të rregullt imunitar! Është një grup bazë i përbërësve të cilat janë thelbësore për selicin person, që të mundet imunitetit të funksionoj siç duhet. Të gjitha rekomandi..
1,000LEKË
Xhel Aloe Vera me Aroni  (500ml)
Poro
ALOE VERA "ARONIA" është i destinuar për të gjithë personat të cilët kanë problem me funksionin ose sëmundje të organeve të sistemit të tretjes (si gastriti, inflamacione në stomak dhe zorrë, mungesë e sekretimit të enzimave, intoleranca ushqimore, kapsllëkue etj), persona me imunitet të dobët ..
1,000LEKË
Green Tea Extract (30 cps)
Poro
GREEN TEA EXTRACT është suplement ushqimor i cili përmban antioksidant-polifenole natyrale të cilët largojnë radikalet e lira nga organizmi, me çka ndihmohet shlndeti në përgjithsi dhe vitaliteti i organizmit. Antioksidantët në çajin e gjelbërt ndihmojnë në djegien e yndyrave dhe humbjen e kilo..
2,000LEKË
Spirulinë (100tbl)
Poro
Spirulina është shtojcë ushqimore që përmban 400mg pluhur Spirulinë (Arthrospira platensis) të algave blu-jeshile, si burim i gamës së gjërë të ushqyesve dhe elementeve specifike të cilat e përmirësojnë detoksifikimin, gjakun dhe metabolizmin në tërësi. Përdorimi i rregullt i Spirulinës:• Ndi..
1,000LEKË
 Ashwagandha Root Extract (30cps)
Poro
ASHVAGANDA është bimë adaptogjene e cila ndihmon në rregullimin dhe kontrollin e stresit (zvogëlon nivelin e kortizolit) dhe ekuilibron punën e gjëndrave mbiveshkore të cilat prodhojnë hormone riprodhuese. Me këtë ndihmon në përmirësimin e funksionit të organeve riprodhuese të femrave dhe përmi..
1,990LEKË
Olive Leaf extract (30cps)
Poro
OLIVE LEAF EXTRACT është suplement ushqimor për mirëmbajtjen e funksionit të sistemit kardiovaskular dhe mbrojtjen e enëve të gjakut. Ekstrakti nga gjethet e ullinjëve është i destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, për persona me shtypje t..
1,200LEKË
Показани 25 от 36 | 38 (4 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.