меню
Your Cart

Të gjitha Produktet

Extract Read Rice (30cps)
Poro
EXTRACT READ RICE (ORIZIT KUQ)  është një suplement ushqimor që përmban orizin e kuq të fermentuar me Manacolin K i krijuar për të mbajtur nivele të balancuara të kolesterolit në gjak. Paketimi: Plastike, 30 kapsula, 500 mg.Mënyra e përdorimit : Merrni 1 deri në 2 kapsula në ditë..
1,990LEKË
Saw Palmetto (30cps)
Poro
SAW PALMENTO Saw Palmetto është një suplement dietik me ekstrakt palme me rritje të ulët që shërben për ruajtjen e shëndetit dhe funksionit të prostatës dhe traktit urinar.Paketimi: 30 kapsula, 500 mg (320 mg ekstrakt palme Serenoa repens me rritje të ulët), ambalazh plastik. Saw Palmetto ësh..
2,490LEKË
Показани 37 от 38 | 38 (4 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.