меню
Your Cart

KYQET DHE KOCKAT

KYQET DHE KOCKAT
KYQET DHE KOSKAT 
Snail Complex (30cps)
Poro
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË ME GARANCION DO T'JU LEHTËSOJË DHIMBJET, ËNJTJET DHE NGURTËSIMIN E KYÇEVE NË VETËM 30 DITË, PA EFEKTET ANËSORE TË BARNAVE.                                        &n..
1,990LEKË
Snail Complex (30cps) 2+1 FALAS
Poro
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË ME GARANCION DO T'JU LEHTËSOJË DHIMBJET, ËNJTJET DHE NGURTËSIMIN E KYÇEVE NË VETËM 30 DITË, PA EFEKTET ANËSORE TË BARNAVE.                                        &n..
3,980LEKË
Kurkumin i lëngshëm  (500ml)
Poro
MË NË FUND PRODUKT 100% NATYRAL QË ME GARANCION DO T'JU LEHTËSOJË NGA DHIMBJET KRONIKE TË SHPINËS DHE KYÇEVE NË VETËM 10 DITË, PA EFEKTET ANËSORE TË BARNAVE.                                        &nb..
1,990LEKË
Kurkumin i lëngshëm  (500ml) 2+1 FALAS
Poro
Опис  MË NË FUND PRODUKT 100% NATYRAL QË ME GARANCION DO T'JU LEHTËSOJË NGA DHIMBJET KRONIKE TË SHPINËS DHE KYÇEVE NË VETËM 10 DITË, PA EFEKTET ANËSORE TË BARNAVE.                                 ..
3,980LEKË
Kolagjen i lëngshëm (500ml)
Poro
Kolagjeni i lëngshëm paraqet produkt unik e cila nl çdo dozë mundëson 5.000mg kolagjen të hidrolizuar tipi 1, nga marka më e mirë Peptan me veprim të provuar klinikisht, i cili është i pasuruar me 500mg glukozaminë dhe 50mg acid hijaluronik. Ky kombinim unik i kolagjenit mundëson rigjenerim efektiv ..
1,990LEKË
Kurkuma ekstrakt  (30cps)
Poro
Опис  Curcuma extract është shtojcë ushqimore e cila përmban 500mg kurkumin të pastër, ekstrakt nga bima Kurkuma (Curcuma longa) me mbi 95% kurkuminoid bioaktiv, bartës të pronave të fuqishme antiinflamatore, analgjezike, antioksiduese, të pasuruara me ekstrakt nga piperi i zi për absorbim ..
1,000LEKË
Показани 1 от 8 | 8 (1 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.