меню
Your Cart

SHËNDETI I FEMRAVE

SHËNDETI I FEMRAVE

SHËNDETI I FEMRAVE

Liquid Collagen (250ml)
Poro
LIQUID COLLAGEN i lëngshëm paraqet një produkt unikat e cila në çdo dozë siguron 5000 mg kolagjen të hidrolizuar të tipit 1,nga mbrendi më i mirë Peptan me ndikim të vërtetuar shkencërisht,e cila është e pasuruar me 500 mg glukozamin dhe 50 mg dhe 5.2 mg acid hialuronik. Ky kombinim unikat i ko..
2,490LEKË
PMS Complex (30cps)
Poro
PMS COMPLEXS është shtojcë ushqimore i destinuar për femrat për rregullimin e sindromës premenstruale, mosbalancimin hormonal dhe simptomat e PMS, hyrjen në peri-menopauzë ose menopauzë, si dhe për mirëmbajtjen e shëndetit në përgjithsi dhe funksionit të sistemit riprodhues tek gratë. Produkti r..
1,990LEKË
 Ashwagandha Root Extract (30cps)
Poro
ASHVAGANDA është bimë adaptogjene e cila ndihmon në rregullimin dhe kontrollin e stresit (zvogëlon nivelin e kortizolit) dhe ekuilibron punën e gjëndrave mbiveshkore të cilat prodhojnë hormone riprodhuese. Me këtë ndihmon në përmirësimin e funksionit të organeve riprodhuese të femrave dhe përmi..
1,990LEKË
Показани 1 от 3 | 3 (1 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.