меню
Your Cart

IMUNITET

IMUNITET
IMUNITET
Bronho Protect (500ml)
Poro
BRONHO PROTECT është një suplement ushqimorë që përmban ekstrakte natyrore bimore dhe vitamina që ka për qëllim mbrojtjen dhe ruajtjen e funksionit të mushkërive dhe organeve të frymëmarrjes në përgjithësi. I sigurt për përdorim afatgjatë pa efekte anësore, i cili do të ndihmojë në elimini..
1,990LEKË
Bronho Protect (500ml) 2+1 Falas
Poro
BRONHO PROTECT është një suplement ushqimorë që përmban ekstrakte natyrore bimore dhe vitamina që ka për qëllim mbrojtjen dhe ruajtjen e funksionit të mushkërive dhe organeve të frymëmarrjes në përgjithësi. I sigurt për përdorim afatgjatë pa efekte anësore, i cili do të ndihmojë në el..
3,980LEKË
Allergo Protect (500ml)
Poro
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË GARANTON DO T'JU ÇLIRUAR NGA ALERGJITË, PA EFEKTE ANËSORE TË ANTIHISTAMINEVE. ALLERGO PROTECT ndihmon në parandalimin efektiv të shfaqjes së reaksioneve alergjike dhe qetëson me sukses simptomat e padëshiruara si: rrjedhjen e hundës, lotimin e syve. kruarje të hun..
1,990LEKË
Allergo Protect (500ml) + Aloe Aronia
Poro
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË GARANTON DO T'JU ÇLIRUAR NGA ALERGJITË, PA EFEKTE ANËSORE TË ANTIHISTAMINEVE. ALLERGO PROTECT ndihmon në parandalimin efektiv të shfaqjes së reaksioneve alergjike dhe qetëson me sukses simptomat e padëshiruara si: rrjedhjen e hundës, lotimin e syve. kruarje të hun..
3,980LEKË
Xhel Aloe Vera me Aroni (1000ml)
Poro
ALOE VERA "ARONIA" është i destinuar për të gjithë personat të cilët kanë problem me funksionin ose sëmundje të organeve të sistemit të tretjes (si gastriti, inflamacione në stomak dhe zorrë, mungesë e sekretimit të enzimave, intoleranca ushqimore, kapsllëkue etj), persona me imunitet të dobët ..
1,990LEKË
Aloe Royal (500ml)
Poro
ALOE ROYAL ka një efekt të fortë imunitar që e merr nga xheli i aloe vera ashtu edhe nga qumështi amë (qumështi amë përmban proteina unike, globulina, substanca enzimë 10XDA, royalactin, biopterin të rëndësishme për sistemin imunitar! Si një kombinim me propolis dhe ekstrakt trumze, ai gjithash..
2,490LEKË
Elderberyl Immune Syrup (500ml)
Poro
ELDERBERY IMMUNE SYRUP është një suplement ushqimor që përmban ekstrakt të manaferrës së zezë, të pasuruar me zink dhe vitaminë C, e cila siguron mbështetje imune për trupin. Ekstrakti  i manaferrës së zezë  mbështet mbrojtjen e trupit, duke kontribuar kështu në mbështetjen e sistemit..
1,990LEKË
Vitamin C complex (500ml)
Poro
VITAMIN C COMPLEX është suplement ushqimor i cili përmban mikroushqyes të rëndësishëm të cilat janë të domosdoshme për funksion të rregullt imunitar! Është një grup bazë i përbërësve të cilat janë thelbësore për selicin person, që të mundet imunitetit të funksionoj siç duhet. Të gjitha rekomandi..
1,000LEKË
Xhel Aloe Vera me Aroni  (500ml)
Poro
ALOE VERA "ARONIA" është i destinuar për të gjithë personat të cilët kanë problem me funksionin ose sëmundje të organeve të sistemit të tretjes (si gastriti, inflamacione në stomak dhe zorrë, mungesë e sekretimit të enzimave, intoleranca ushqimore, kapsllëkue etj), persona me imunitet të dobët ..
1,000LEKË
Показани 1 от 9 | 9 (1 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.