меню
Your Cart

DIABETI

DIABETI
DIABETI
Diabetol Forte  (30cps)
Poro
Më në fund!PRODUKT 100% NATYRAL QË GARANTON RREGULLIMIN E NIVELIT TË SHEQERIT PËR VETËM 30 DITË, PA EFEKTE ANËSORE.NËSE NUK KENI REZULTAT DO JUA KTHEJMË LEKËT.                                        &..
1,990LEKË
Diabetol Forte  (30cps) 2+1 + Bilberry Extract
Poro
Më në fund!PRODUKT 100% NATYRAL QË GARANTON RREGULLIMIN E NIVELIT TË SHEQERIT PËR VETËM 30 DITË, PA EFEKTE ANËSORE.NËSE NUK KENI REZULTAT DO JUA KTHEJMË LEKËT.                                        &..
3,980LEKË
Green Tea Extract (30 cps)
Poro
Ekstrakti nga Çaji i gjelbërt është i destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, persona me aterosklerozë, trombozë, shtypje të lartë yndyrë të lartë, diabet, persona që kanë pësuar sulm në zemër ose tru, sëmundje malinje (kancer) sëmundje të vesh..
1,000LEKË
Показани 1 от 4 | 4 (1 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.