меню
Your Cart

ZEMRA DHE ENËT E GJAKUT

ZEMRA DHE ENËT E GJAKUT
ZEMRA DHE ENËT E GJAKUT
Resveratrol Complex  (30cps)
Poro
Resveratrol Complex është I destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, persona me aterosklerozë, persona me trombozë, shtypje të lartë, persona me yndyrë të lartë (kolesterol), persona që kanë pësuar sulm në zemër dhe në tru, persona me ..
1,990LEKË
Green Tea Extract (30 cps)
Poro
GREEN TEA EXTRACT është suplement ushqimor i cili përmban antioksidant-polifenole natyrale të cilët largojnë radikalet e lira nga organizmi, me çka ndihmohet shlndeti në përgjithsi dhe vitaliteti i organizmit. Antioksidantët në çajin e gjelbërt ndihmojnë në djegien e yndyrave dhe humbjen e kilo..
2,000LEKË
Olive Leaf extract (30cps)
Poro
OLIVE LEAF EXTRACT është suplement ushqimor për mirëmbajtjen e funksionit të sistemit kardiovaskular dhe mbrojtjen e enëve të gjakut. Ekstrakti nga gjethet e ullinjëve është i destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, për persona me shtypje t..
1,200LEKË
Extract Read Rice (30cps)
Poro
EXTRACT READ RICE (ORIZIT KUQ)  është një suplement ushqimor që përmban orizin e kuq të fermentuar me Manacolin K i krijuar për të mbajtur nivele të balancuara të kolesterolit në gjak. Paketimi: Plastike, 30 kapsula, 500 mg.Mënyra e përdorimit : Merrni 1 deri në 2 kapsula në ditë..
1,990LEKË
Показани 1 от 4 | 4 (1 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.