меню
Your Cart

DETOKSIFIKIM

DETOKSIFIKIM
DETOKSIFIKIM
Gastro Protect & Aloe - produkt për shëndetin e tretjes
Poro
GASTRO PROTECT është suplement ushqimor 100% natyral i prodhuar për mirëmbajtejn dhe funksionimin e organeve për tretje. Gastro Protect është provuar shkencërisht që kanë ndikim antibakterial (ose antimikrobik),të cilat bashkë me propolisin dhe mjaltën amë,ndihmojnë në shkatërrimin efikas të mi..
3,990LEKË
3xBrain Protect (30cps),kapsula për mbrojtje të trurit.
Poro
MË NË FUND! PRODUKT QË DO TË PËRMIRËSOJË KUJTESËN DHE FUNKSIONIN E TRURIT TUAJ DHE DO PARANDALOJË ZHVILLIMIN E DEMENCIES.BRAIN PROTECT është një suplement ideal i nevojshëm për të gjithë ata që kanë amnezi, sëmundje Alzheimer, sëmundjen e Parkinsonit,njerëz që kanë pësuar goditje në tru,njerëz që ka..
5,990LEKË
Hepatol Forte (30cps)
Poro
HEPATOL FORTE  është preparati i vetëm në tregun tonë që ka një veprim të katërfishtë (unik me 4 përbërës kryesorë) për të mbrojtur dhe përmirësuar funksionin e mëlçisë dhe detoksikuar gjakun. Avantazh i veçantë i preparatit që përmban një përbërës unik (Kalcium-D-Glukorat) që nuk gjend..
1,990LEKË
Green Tea Extract (30 cps)
Poro
GREEN TEA EXTRACT është suplement ushqimor i cili përmban antioksidant-polifenole natyrale të cilët largojnë radikalet e lira nga organizmi, me çka ndihmohet shlndeti në përgjithsi dhe vitaliteti i organizmit. Antioksidantët në çajin e gjelbërt ndihmojnë në djegien e yndyrave dhe humbjen e kilo..
2,000LEKË
Spirulinë (100tbl)
Poro
Spirulina është shtojcë ushqimore që përmban 400mg pluhur Spirulinë (Arthrospira platensis) të algave blu-jeshile, si burim i gamës së gjërë të ushqyesve dhe elementeve specifike të cilat e përmirësojnë detoksifikimin, gjakun dhe metabolizmin në tërësi. Përdorimi i rregullt i Spirulinës:• Ndi..
1,000LEKË
Показани 1 от 5 | 5 (1 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.