меню
Your Cart

BUKURI DHE KUJDES

BUKURI DHE KUJDES
BUKURI DHE KUJDES 
Kolagjen i lëngshëm (500ml)
Poro
Kolagjeni i lëngshëm paraqet produkt unik e cila nl çdo dozë mundëson 5.000mg kolagjen të hidrolizuar tipi 1, nga marka më e mirë Peptan me veprim të provuar klinikisht, i cili është i pasuruar me 500mg glukozaminë dhe 50mg acid hijaluronik. Ky kombinim unik i kolagjenit mundëson rigjenerim efektiv ..
1,990LEKË
Kolagjen i lëngshëm (500ml) (2+1) falas
Poro
Kolagjeni i lëngshëm paraqet produkt unik e cila nl çdo dozë mundëson 5.000mg kolagjen të hidrolizuar tipi 1, nga marka më e mirë Peptan me veprim të provuar klinikisht, i cili është i pasuruar me 500mg glukozaminë dhe 50mg acid hijaluronik. Ky kombinim unik i kolagjenit mundëson rigjenerim efektiv ..
3,980LEKË
KREM DITE PËR FYTYRË ME 10% EKSTRAKT KËRMILLI
Poro
MË PAK RRUDHA PËR VETËM 6 JAVË- 10% EKSTRAKT KËRMILLI- E ZBUT DHE E FORCON LËKURËN- HIDRATON THELLËSISHT DHE I JEP LEKURËS SHKËLQIM..
1,990LEKË
KREM PËR RRETH SYVE ME 3% EKSTRAKT KËRMILLI
Poro
MË PAK RRUDHA PËR VETËM 6 JAVË- 3% EKSTRAKT KËRMILLI- I ZVOGËLON PJESËT E ERRËTA NËN SY- INTENZIVISHT I ZVOGËLON RRUDHAT RRETH SYVE..
1,990LEKË
KREM NATE PËR FYTYRË ME 3% EKSTRAKT KËRMILLI
Poro
MË PAK RRUDHA PËR VETËM 6 JAVË- 3% EKSTRAKT KËRMILLI- ANTI-AGE EFEKT INTENZIV- E QETËSON LËKURËN DHE E HIDRATON THELLËSISHT..
1,990LEKË
SERUM PËR FYTYRË ME 20% EKSTRAKT KËRMILLI
Poro
MË PAK RRUDHA PËR VETËM 6 JAVË- 20% EKSTRAKT KËRMILLI- E ZMADHON ELASTICITETIN E LËKURËS- THELLËSISHT E HIDRATON PA E YNDYROSUR..
1,990LEKË
Показани 1 от 6 | 6 (1 Страници)
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.