меню
Your Cart

Liquid Collagen (250ml)

Liquid Collagen (250ml)
Poro
Liquid Collagen (250ml)
LIQUID COLLAGEN i lëngshëm paraqet një produkt unikat e cila në çdo dozë siguron 5000 mg kolagjen të hidrolizuar të tipit 1,nga mbrendi më i mirë Peptan me ndikim të vërtetuar shkencërisht,e cila është e pasuruar me 500 mg glukozamin dhe 50 mg dhe 5.2 mg acid hialuronik. Ky kombinim unikat i ..
2,490LEKË
  • Наличност: 199959
  • Reward Points: 800
  • Model: Liquid Collagen
  • SKU: NT0031


LIQUID COLLAGEN i lëngshëm paraqet një produkt unikat e cila në çdo dozë siguron 5000 mg kolagjen të hidrolizuar të tipit 1,nga mbrendi më i mirë Peptan me ndikim të vërtetuar shkencërisht,e cila është e pasuruar me 500 mg glukozamin dhe 50 mg dhe 5.2 mg acid hialuronik. Ky kombinim unikat i kolagjenit siguron ripërtërim efikas të kolagjenit në strukturën e lëkurës,nyjeve,kockave dhe indit lidhor në çdo pjesë të organizmit.


Mënyra e përdorimit: 20 ml (1 lugë/kapak), 1 deri në 2 herë në ditë, para ngrënies. Më mirë në mëngjes para ngrënies.


Përdorimi i rregullt i kolagjenit siguron:
Kolagjenet peptide me kualitet të lart,glukozamin dhe acid hialuronik me të cilat përmirëson dhe mirëmban elasticitetin,fortësinë,hidrimin dhe vitalitetin e lëkurës,duke siguruar shikim të shëndritshëm,zbutjen e rrudhave, si dhe kualitet më të mirë të flokëve dhe thonjëve
Proteina strukturale dhe acid hialuronik,të domosdoshme për prodhimin dhe rripërtërimin e kërcit,mbajtja e ujit dhe lustrifikim i përmirësuar,funksionim më i mirë i nyjeve,pa inflamacione dhe dhimbje
Kolagjen i nevojshëm për strukturën e mbrendshme të kockave,për thithjen e përmirësuar të kalciumit dhe mineraleve tjera dhe sigurim i volumit të kockave të indit kockor dhe fortësisë të kockave.
Kolagjen i cili hyn në përmbajtjen dhe është e domosdoshme për ripërtërimin të mbështjellësit të mbrendshëm të organeve digjestive,enëve të gjakut dhe indit lidhor në të gjithë organet.
Kolagjeni i lëngshëm është i prodhuar për të gjithë ata që duan ti zvogëlojnë rrudhat dhe mirëmbajnë flokë,lëkurë dhe thonjë elastike,të shëndetshme, të hidratuara dhe të forta,për të gjithë personat që vuajnë nga artriti,inflamacione në nyjet,për personat me osteoporoz,për personat me enë të gjakut të dëmtuara, sportistët dhe të gjithë ata që dëshirojnë rigjenerim aktiv të organizmit

 

Qëllimi: Kolagjeni i lëngshëm është i destinuar për të gjithë që  kanë nevojë për zvogëlimin e rrudhave dhe mirmbajtjen e lëkurës së shëndetshme, të fortë, të hidratuar dhe elastike, flokë dhe thonj të shëndetshëm, për të gjithë personat me artrit, inflamacione dhe lëndime të nyjeve, për persona me artrozë, persona me lëndime të enëve të gjakut, atletët dhe të gjithë ata që duan rigjenerim aktiv të organizmit.


EMRI I PRODUKTIT: LIQUID COLLAGEN
Kompania: Natura Therapy
Paketimi: Plastik, 250 ml 

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.