меню
Your Cart

PMS Complex (30cps)

PMS Complex (30cps)
Poro
PMS Complex (30cps)
PMS COMPLEXS është shtojcë ushqimore i destinuar për femrat për rregullimin e sindromës premenstruale, mosbalancimin hormonal dhe simptomat e PMS, hyrjen në peri-menopauzë ose menopauzë, si dhe për mirëmbajtjen e shëndetit në përgjithsi dhe funksionit të sistemit riprodhues tek gratë. Produk..
1,990LEKË
  • Наличност: 199992
  • Model: PMS
  • SKU: NT0027

PMS COMPLEXS është shtojcë ushqimore i destinuar për femrat për rregullimin e sindromës premenstruale, mosbalancimin hormonal dhe simptomat e PMS, hyrjen në peri-menopauzë ose menopauzë, si dhe për mirëmbajtjen e shëndetit në përgjithsi dhe funksionit të sistemit riprodhues tek gratë. Produkti rekomandohet për te gjitha gratë prej moshës 18 deri 60 vjeçare të cilat kanë simptoma tipike të PMS si nervozizëm, humori ndryshueshëm, emocionalitet i tepruar, depresion, dëshira të pakontrolluara ushqimore, fryerje e barkut, ënjtje, mbindjeshmëri e gjoksit, dhimbje koke, pagjumësi, ngërqe dhe dhimbje të barkut dhe trupit dhe paraqitja e valëve të shpeshta të nxehtësisë, djersitje dhe rrahjet e zemrës.

Përdorimi i rregullt i PMS complex ndihmon në:
• Qetësimin e stresit, nervozës gjatë PMS;
• Rregullimin e ciklit;(ndihmon në zvogëlimin e gjakderdhjes, dhimbjes, ngërqeve);
• Zvogëlimin e fryerjes së stomakut dhe ënjtjes në trup;
• Përmirësimin e libidos, pjellorisë në periudhën riprodhuese të jetës
• Qetësimin e simptomave të depresionit gjatë
• Zvogëlimin e paraqitjes së valëve të ncehtësisë, djersitjes, rrahjet e zemrës gjatë menopauzës
• Rregullimin e gjumit (në periudhën e peri menopauzës dhe menopauzës)
Përbërësit – Përbërësit aktiv (mg) Në 500mg
• Ekstrakt nga maka;
• Ekstrakt nga jami i egër;
• Ekstrakt nga Ashvaganda;
• Ekstrakt nga tërfili i kuq;
• Ekstrakt nga çaji jeshil;
• Ekstrakt nga gjembaçi i qumështit;


EMRI I PRODUKTIT: PMS COMPLEX
Kompania: Natura Therapy 
Paketimi: 30 kapsulapaketim plastik 500 mg.
Mënyra e përdorimit: Merrni 1 deri në 2 kapsula në ditë.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.