меню
Your Cart

Elderberyl Immune Syrup (500ml)

Elderberyl Immune Syrup (500ml)
Poro
Elderberyl Immune Syrup (500ml)
ELDERBERY IMMUNE SYRUP është një suplement ushqimor që përmban ekstrakt të manaferrës së zezë, të pasuruar me zink dhe vitaminë C, e cila siguron mbështetje imune për trupin. Ekstrakti  i manaferrës së zezë  mbështet mbrojtjen e trupit, duke kontribuar kështu në mbështetjen e sistemit imun..
1,990LEKË
  • Наличност: 200000
  • Model: ELDERBERIL
  • SKU: NT0005
Тагове: Промо

ELDERBERY IMMUNE SYRUP është një suplement ushqimor që përmban ekstrakt të manaferrës së zezë, të pasuruar me zink dhe vitaminë C, e cila siguron mbështetje imune për trupin. Ekstrakti  i manaferrës së zezë  mbështet mbrojtjen e trupit, duke kontribuar kështu në mbështetjen e sistemit imunitar. Ai gjithashtu përmban antioksidantë natyralë që mbrojnë qelizat dhe indet e trupit nga dëmtimi oksidativ. Zinku kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Kështu mundëson mbrojtjen e ADN-së, proteinave dhe lipideve nga dëmtimi oksidativ.

Dozimi dhe mënyra e aplikimit: Rekomandohet të merret 5 deri në 10 ml, 2-3 herë në ditë pas ngrënies, në varësi të moshës. Përgatitja mund të përdoret edhe nga fëmijët mbi 3 vjeç.

Përbërësit: Ujë, glicerinë, ekstrakt i manaferrës së zezë, acid citrik, konservues (sobrat kaliumi dhe benzoat natriumi), propolis, aromë natyrale e boronicës, vitaminë C, zink.EMRI I PRODUKTIT:
ELDERBERRY IMMUNE SYRUP
Kompania: 
Natura Therapy
Paketimi: Plastik, 500 ml 

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.