меню
Your Cart

Black Goji Berry Extract (30 cps)

Black Goji Berry Extract (30 cps)
Poro
Black Goji Berry Extract (30 cps)
BLACK GOJI BERRY EXTRACT suplement ushqimor i cili përmban antioksidant natyral të cilët largojnë radikalet e lira dhe mbrojnë qelizat dhe indet nga dëmtimet oksiduese. Ekstrakti nga Gogji i zi është i destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular..
1,990LEKË
  • Наличност: 1
  • Model: Black Goji Berry Extract (30 cps)

BLACK GOJI BERRY EXTRACT suplement ushqimor i cili përmban antioksidant natyral të cilët largojnë radikalet e lira dhe mbrojnë qelizat dhe indet nga dëmtimet oksiduese. Ekstrakti nga Gogji i zi është i destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, persona me aterosklerozë, trombozë, shtypje të lartë yndyrë të lartë, diabet, persona që kanë pësuar sulm në zemër ose tru, sëmundje malinje (kancer) sëmundje të veshkave, dëmtime të shikimit dhe syve, dëmtimet të funksionit të sistemit nervor (çmenduri, sëmundja e Alzheimerit) duhanpirësit, si dhe të gjithë që kanë nevojë për përmirësimin e aftësisë antioksiduese të trupit.


Mënyra e përdorimit:
Të merren 1-2 kapsula në ditë.
Rekomandohet për persona mbi 12 vjeç!

Përbërësit: Ekstrakt nga mana e zezë Gogji (Black Goji Berry), maltodekstrin, karboksimetil celulozë. Një kapsulë përmban 325mg ekstrakt nga mana ezezë gogji.

 

EMRI I PRODUKTIT: BLACK GOJI BERRY EXTRACT
Kompania: Natura Therapy 

Paketimi: Ambalazh plastik, 500 mg, 30 kapsula.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.