меню
Your Cart

Green Tea Extract (30 cps)

Green Tea Extract (30 cps)
Poro
Green Tea Extract (30 cps)
GREEN TEA EXTRACT është suplement ushqimor i cili përmban antioksidant-polifenole natyrale të cilët largojnë radikalet e lira nga organizmi, me çka ndihmohet shlndeti në përgjithsi dhe vitaliteti i organizmit. Antioksidantët në çajin e gjelbërt ndihmojnë në djegien e yndyrave dhe humbjen e kilo..
2,000LEKË
  • Наличност: 1497
  • Model: Green Tea
  • SKU: NT0019

GREEN TEA EXTRACT është suplement ushqimor i cili përmban antioksidant-polifenole natyrale të cilët largojnë radikalet e lira nga organizmi, me çka ndihmohet shlndeti në përgjithsi dhe vitaliteti i organizmit. Antioksidantët në çajin e gjelbërt ndihmojnë në djegien e yndyrave dhe humbjen e kilogramëve.
Ekstrakti nga Caji jeshil është i destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, persona me aterosklerozë, trombozë, shtypje të lartë yndyrë të lartë, diabet, persona që kanë pësuar sulm në zemër ose tru, sëmundje malinje (kancer) sëmundje të veshkave, dëmtime të shikimit dhe syve, dëmtimet të funksionit të sistemit nervor (çmenduri, sëmundja e Alzheimerit) duhanpirësit, si dhe të gjithë që kanë nevojë për përmirësimin e aftësisë antioksiduese të trupit si dhe persona të cilët duan të aktivizojnë metabolizmin, përqëndrimin, energjinë, përshpejtimin e metabolizmit dhe humbjen e kilogramëve.

Mënyra e përdorimit: 1-2 kapsula në ditë me një gotë ujë. Rekomandohet për persona mbi moshën 18 vjeçare.

 

Përbërësit aktiv në 1 kapsulë (mg) RDV%
• Ekstrakt çaji jeshil (Camellia sinensis) 400 mg
• Përmban polifenole 65,8% (263,2mg)
•  Përmban 21,9% EGCG (87,6mg )
• Përmban kateina 44,3% (177,2mg)
• Përmban kofein 6.4% (25.6mg)

EMRI I PRODUKTIT: GREEN TEA EXTRACT
Kompania: Natura Therapy 

Paketimi: Ambalazh plastik, 550 mg, 30 kapsula.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.