меню
Your Cart

3xBrain Protect (30cps),kapsula për mbrojtje të trurit.

3xBrain Protect (30cps),kapsula për mbrojtje të trurit.
Poro
3xBrain Protect (30cps),kapsula për mbrojtje të trurit.
MË NË FUND! PRODUKT QË DO TË PËRMIRËSOJË KUJTESËN DHE FUNKSIONIN E TRURIT TUAJ DHE DO PARANDALOJË ZHVILLIMIN E DEMENCIES.BRAIN PROTECT është një suplement ideal i nevojshëm për të gjithë ata që kanë amnezi, sëmundje Alzheimer, sëmundjen e Parkinsonit,njerëz që kanë pësuar goditje në tru,njerëz që ka..
5,990LEKË
  • Наличност: 2147483638
  • Model: Brain Protect

MË NË FUND! PRODUKT QË DO TË PËRMIRËSOJË KUJTESËN DHE FUNKSIONIN E TRURIT TUAJ DHE DO PARANDALOJË ZHVILLIMIN E DEMENCIES.BRAIN PROTECT është një suplement ideal i nevojshëm për të gjithë ata që kanë amnezi, sëmundje Alzheimer, sëmundjen e Parkinsonit,njerëz që kanë pësuar goditje në tru,njerëz që kanë probeleme me mësim, fokus dhe përqendrim (për studentët dhe njerëzit me ADHD ( impulsiv, reaktiv, jashtë kontrollit dhe me probleme përqendrimi)), për personat me Autizëm, personat me sklerozë të shumëfishtë, si dhe personat me epilepsi! Brain Protect është preparat me qëllim të veçantë mjekësor me Bacopin, centelin, ekstrakte nga kërpudha mjekësore Lavya Griva, boronica e egër, çaj jeshil, noni dhe bioperin, në kombinim me vitaminat B2, B3, B5 dhe B6 eshte i destinuar per forcimin e kujtesës dhe funksionin e trurit.

Përdorimi i BRAIN PROTECT ndihmon në:
• Përmirësimin e kujtesës dhe funksionin e përgjithshëm kognitiv të trurit (aftësia për të mësuar, fokusimi, përqendrimi dhe zgjidhja e problemeve);
• Parandalon fillimin, progresun dhe rikthen kujtesën dhe funksionin e trurit në demencë (amnezi dhe Alzheimer);
• Përmirëson funksionin e të gjitha qendrave të kujtesës nëpërmjet përmirësimit të funksionit të neurotransmetuesve dhe transmetimit më të mirë të impulseve elektrike në tru;
• Mbron trurin nga stresi oksidativ dhe dëmtimi;
 Ndihmon në reduktimin e tensionit, ankthit, depresionit dhe stresit të shkaktuar nga funksioni i dobët dhe i dëmtuar i trurit, tendosja e trurit ose funksioni i dëmtuar i neurotransmetuesve.

Përdoret edhe tek fëmijët mbi 10-12 vjeç!

Bacopin ka efekt të konfirmuar tek:
- Personat me ankth,shqetësim dhe neurozë;
- Personat me vështirësi në perqendrim;
- Personat qe kane kaluar gositje në tru;
- Fëmijët me ADHD;
- Për të përmirësuar funksionin konjuktiv të fëmijëve;
- Personat me epilepsi;
- Personat me sëmundjen e Alzheimerit.       


Kompania: Natura Therapy 
Paketimi: 30 kapsula
paketim plastik 500 mg.
Mënyra e përdorimit: Merrni 1 deri në 2 kapsula në ditë pas vaktit.
Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.