меню
Your Cart

Slim Complex + 2 Slim Fiber

Slim Complex + 2 Slim Fiber
Poro
Slim Complex + 2 Slim Fiber
PRODUKTE 100% NATYRALE QË GARANTON DO T'JU ÇLIROJNË NGA KILOGRAMËT E TEPËRTA PA URI, SLIM COMPLEX DHE FIBER, TË DËSHMUAR NË EFIKASITETIN DHE TË MIRATUARA NGA MJEKËT. SLIM COMPLEX & SLIM FIBER janë i vetmi sistem natyral, i dyfishtë për menaxhimin e peshës dhe humbjen e peshës. Produktet janë 10..
2,490LEKË
  • Наличност: 2147483646
  • Model: Slim Complex + 2 Slim Fiber

PRODUKTE 100% NATYRALE QË GARANTON DO T'JU ÇLIROJNË NGA KILOGRAMËT E TEPËRTA PA URI, SLIM COMPLEX DHE FIBER, TË DËSHMUAR NË EFIKASITETIN DHE TË MIRATUARA NGA MJEKËT. 

SLIM COMPLEX & SLIM FIBER janë i vetmi sistem natyral, i dyfishtë për menaxhimin e peshës dhe humbjen e peshës. Produktet janë 100% natyrale dhe mundësojnë humbje peshe efikase dhe të sigurt në vetëm 10-14 ditë. Produktet bazohen në një kombinim unik të ekstrakteve bimore që kanë mekanizma të provuar veprimi për të ulur dhe rregulluar peshën.Slim Complex ndihmon në mënyrat e mëposhtme:
Përshpejton metabolizmin (stimulon sekretimin e enzimave, pakëson absrobimin e sheqernave dhe karbohidrateve në përgjithësi,
Përshpejton djegien e kalorive dhe zbrazjen e zorrëve);
Stimulon shkrirjen e yndyrës (aktivizon procesin e lipolizës - zbërthimit të yndyrave në indin dhjamor për djegien aktive të tyre për proceset metabolike).
Parandalon akumulimin e yndyrës në trup (ngadalëson procesin e shndërrimit të karbohidrateve dhe yndyrave në depozita yndyrore);ü

Slim Fiber ndihmon në mënyrat e mëposhtme:
Redukton ndjenjën e urisë (fibra mbush traktin tretës dhe jep ndjenjën e ngopjes);
Redukton marrjen e kalorive (fibrat ngadalësojnë tretjen dhe zvogëlojnë mundësinë e përthithjes së çeqeve dhe yndyrave)
Ndihmon në detoksifikimin (stimulon lëvizjen e substancave nëpër zorrë, lidh toksinat dhe ndihmon në zbrazjen dhe pastrimin e zorrëve më lehtë dhe në kohën e duhur).

Përdorimi i të dy produkteve në të njëjtën kohë siguron një efekt unik sinergjik dhe plotësues që lejon humbje të lehtë dhe natyrale të peshës pa pasur nevojë për aktivitet fizik ose uria.

Mënyra e rekomanduar e përdorimit: Rekomandohet konsumimi i të dy produkteve në të njëjtën kohë! Merrni 1 kapsulë Slim Complex dhe 2 kapsula Slim Fiber 15-20 minuta para ushqimit, me një gotë të madhe ujë, 2 deri në 3 herë në ditë. Lejohet për persona mbi 15 vjeç. Nuk është i destinuar për nënat gjidhënëse (para 6 muajsh), gratë shtatzëna, njerëzit me diabet (nëse kanë hipoglicemi), njerëzit me kolit ose inflamacione të tjera të zorrëve, ose personat alergjikë ndaj ndonjërit prej përbërësve.

Ruajtja: Ruajeni në një vend të thatë dhe të errët, shishja duhet të mbyllet në temperaturë deri në 20 C.

Është i destinuar për ata që kanë nevojë të humbin peshë apo për të ruajnë linjën, por edhe për të gjithë ata që duan të pastrojnë dhe zbrazin rregullisht zorrët dhe të përmirësojnë absorbimin. Është e rëndësishme të theksohet se produkti është veçanërisht i mirë për rregullimin e peshës tek njerëzit të cilët për arsye shëndetësore, mungesë kohe apo dëshirë, nuk janë fizikisht aktivë ose nuk mund të jenë aktivë (për të ushtruar për t'u stërvitur) dhe ka efekt të plotë pa nevoja për çdo ushtrim fizik. Produktet gjithashtu ndihmojnë në parandalimin e kapsllëkut;


Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.