меню
Your Cart

Extract Read Rice (30cps)

Extract Read Rice (30cps)
Poro
Extract Read Rice (30cps)
EXTRACT READ RICE (ORIZIT KUQ)  është një suplement ushqimor që përmban orizin e kuq të fermentuar me Manacolin K i krijuar për të mbajtur nivele të balancuara të kolesterolit në gjak. Paketimi: Plastike, 30 kapsula, 500 mg.Mënyra e përdorimit : Merrni 1 deri në 2 kapsula në ditë para vaktit. ..
1,990LEKË
  • Наличност: 1498
  • Model: Ekstrakt nga orizi i kuq
  • SKU: NT0024

EXTRACT READ RICE (ORIZIT KUQ)  është një suplement ushqimor që përmban orizin e kuq të fermentuar me Manacolin K i krijuar për të mbajtur nivele të balancuara të kolesterolit në gjak.

 

Paketimi: Plastike, 30 kapsula, 500 mg.

Mënyra e përdorimit : Merrni 1 deri në 2 kapsula në ditë para vaktit.

 

 

Marrja e rregullt e Read rice ofron një kombinim unik të antioksidantëve më të fuqishëm për:

• mbrojtja e qelizave të enëve të gjakut nga dëmtimet e shkaktuara nga radikalet e lira dhe produktet e glikacionit.

• parandalimi i oksidimit dhe shtresimit të kolesterolit.
• ruajtjen e shëndetit dhe funksionit të enëve të gjakut të nevojshme për rrjedhjen normale dhe presionin e gjakut.
EMRI I PRODUKTIT: READ RICE
Kompania: Natura Therapy 

Paketimi: Plastike, 30 kapsula, 500 mg.

Mënyra e përdorimit : Merrni 1 deri në 2 kapsula në ditë para vaktit.

 

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.