меню
Your Cart

Olive Leaf extract (30cps)

Olive Leaf extract (30cps)
Poro
Olive Leaf extract (30cps)
OLIVE LEAF EXTRACT është suplement ushqimor për mirëmbajtjen e funksionit të sistemit kardiovaskular dhe mbrojtjen e enëve të gjakut. Ekstrakti nga gjethet e ullinjëve është i destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, për persona me shtypje t..
1,200LEKË
  • Наличност: 1493
  • Model: ASHVAGANDA
  • SKU: NT0018

OLIVE LEAF EXTRACT është suplement ushqimor për mirëmbajtjen e funksionit të sistemit kardiovaskular dhe mbrojtjen e enëve të gjakut. Ekstrakti nga gjethet e ullinjëve është i destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, për persona me shtypje të lartë, aterosklerozë dhe yndyra të larta (kolesterol), persona që kanë pësuar sulm në zemër dhe në tru, diabet, persona me sëmundje malinje (kancer), persona që kanë nevojë pëer përmirësim të aftësisë antioksidative në organizëm.

 

Mënyra e përdorimit: 1-3 kapsula në ditë me një gotë ujë. Rekomandohet për persona mbi moshën 18 vjeçare.

 

Përbërësit:
  Ekstrakt nga gjethet e ullinjëve (Canarium album(Lour.)
 
Raeusch 400mg),
përbërës shtesë:
- maltodekstrin,
- karboksimetil celulozë.


EMRI I PRODUKTIT: OLIVE LEAF EXTRACT
Kompania: Natura Therapy 

Paketimi: Ambalazh plastik, 500 mg, 30 kapsula.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.