меню
Your Cart

Prostatol Complex (30cps) 2+1 + Epimedium Complex,kapsula për prostatë.

Prostatol Complex (30cps) 2+1 + Epimedium Complex,kapsula për prostatë.
Prostatol Complex (30cps) 2+1 + Epimedium Complex,kapsula për prostatë.
Poro
Prostatol Complex (30cps) 2+1 + Epimedium Complex,kapsula për prostatë.
Prostatol Complex (30cps) 2+1 + Epimedium Complex,kapsula për prostatë.
Prostatol Complex (30cps) 2+1 + Epimedium Complex,kapsula për prostatë.
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË ME GARANCION DO TË JU ÇLIROJË NGA PROBLEMET E URINIMIT GJATË NATËS DHE TË PROSTATËS PËR VETËM 30 DITË, PA U BALLAFAQUAR ME EFEKTET E PADËSHIRUARA TË MEDIKAMENTE MJEKËSORE. PROSTATOL COMPLEX- I DËSHMUAR NË EFIKASITETIN E TIJ.NËSE NUK KENI REZULTAT DO JUA KTHEJMË PA..
4,980LEKË
  • Наличност: 1999986
  • Model: PROSTATOL
MË NË FUND!
PRODUKT 100% NATYRAL QË ME GARANCION DO TË JU ÇLIROJË NGA PROBLEMET E URINIMIT GJATË NATËS DHE TË PROSTATËS PËR VETËM 30 DITË, PA U BALLAFAQUAR ME EFEKTET E PADËSHIRUARA TË MEDIKAMENTE MJEKËSORE. PROSTATOL COMPLEX- I DËSHMUAR NË EFIKASITETIN E TIJ.
NËSE NUK KENI REZULTAT DO JUA KTHEJMË PARATË.


PROSTATOL COMPLEX është suplement ushqimor i destinuar për popullatën e rritur mashkullore për të ruajtur shëndetin dhe funksionin e prostatës. Përbërësit:Ekstrakt nga farat e kungullit (Curcubita moschata Duch) 77,5mg, ekstrakt hithre (Urtica dioica L.) 77,5mg, ekstrakt palme (Serenoa repens) 77,5mg, ekstrakt shege (Punica granatum L.) 39mg, ekstrakt qershi afrikan (Pygeum Africanum .L) 39mg, ekstrakt domate (Solanum lycopersicum) 39mg, zink 7,5mg. Eksipientët maltodextrin, karboksimetil celulozë. Përdorimi i rregullt i preparatit: - Ndihmon në zvogëlimin e nevojës për të urinuar, veçanërisht urinimin gjatë natës (zvogëlon ndjenjën dhe nevojën për zbrazje të shpeshtë të fshikëzës, veçanërisht gjatë natës); - Përmirëson rrjedhjen e urinës, ndihmon në rikthimin e rrjedhjes normale dhe zbrazjen e fshikëzës; - Ndihmon në zbutjen e inflamacionit të prostatës dhe zvogëlimin e madhësisë së tij; - Përmirëson nivelet e testosteronit, epshin dhe funksionin seksual tek meshkujt; - Ndihmon në lehtësimin e simptomave të inflamacionit dhe infeksioneve të sistemit urinar; - Ndihmon në zvogëlimin e rrezikut të kancerit të prostatës dhe ruajtjen e shëndetit dhe funksionit të prostatës. PROSTATOL COMPLEX eshte i destinuar per të gjithë meshkujt e rritur që kanë probleme me zmadhimin / plakjen e prostatës (hiperplazi beninje e prostatës - nevojë për urinim të shpeshtë në mbrëmje, vështirësi në urinim, rrjedhje të dobët të urinës, etj.), Inflamacion kronik ose akut të prostatës, fshikëzës ( cystitis), infeksionet e testiseve dhe testikujve, burrat me testosteron të ulët, rënie të epshit dhe funksionit seksual. PROSTATOL COMPLEX kombinon përbërës natyralë të zgjedhur me kujdes me veprim të vërtetuar shkencërisht në ruajtjen e shëndetit të prostatës. Saw(So) Palmetto, një palmë e dhëmbëzuar me një rritje të ulët dhe ekstrakt hithre që përmban beta sitosterol, janë dy përbërës jashtëzakonisht të rëndësishëm për ruajtjen e niveleve të shëndetshme të testosteronit dhe funksionimin normal të prostatës në tërësi. Ekstrakti i shegës përmban polifenole që janë shumë të rëndësishme për mbajtjen e një funksioni të shëndetshëm të prostatës. Pastaj është ekstrakti i likopenit të domates, një antioksidant i provuar që ndihmon në ruajtjen e madhësisë dhe metabolizmit normal të qelizave të prostatës, duke zvogëluar rrezikun e dëmtimit që mund të çojë në zhvillimin e tumorit. Përveç kësaj, PROSTATOL përmban një përbërës shumë të rrallë - ekstraktin e lëvores së kumbullës afrikane i rëndësishëm për rrjedhjen normale të urinës dhe zbrazjen efikase të fshikëzës, gjë që zvogëlon nevojën për urinim të natës. Kjo përbërje është e kompletuar me ekstrakt të farës së kungullit dhe zink - përbërës të mirënjohur gjithashtu të nevojshëm për madhësinë dhe funksionin natyror të prostatës.Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.