меню
Your Cart

Resveratrol Complex (30cps)

Resveratrol Complex  (30cps)
Poro
Resveratrol Complex (30cps)
Resveratrol Complex është I destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, persona me aterosklerozë, persona me trombozë, shtypje të lartë, persona me yndyrë të lartë (kolesterol), persona që kanë pësuar sulm në zemër dhe në tru, persona me diabet, ..
1,990LEKË
  • Наличност: 199993
  • Model: RESVERATROL
Resveratrol Complex është I destinuar për persona me shëndet dhe funksion të dëmtuar të zemrës dhe sistemit kardiovaskular, persona me aterosklerozë, persona me trombozë, shtypje të lartë, persona me yndyrë të lartë (kolesterol), persona që kanë pësuar sulm në zemër dhe në tru, persona me diabet, persona me sëmundje malinje (kancer), persona me shikim të dëmtuar, sëmundje të veshkave, dëmtime dhe mosfunksionim I sistemit nervor (çmenduri, sëmundja e Alzheimerit), duhanpirësit si dhe të gjithë ata që kanë nevojë për përmirësimin e aftësisë antioksuduese të trupit.

Përbërësit: Ekstrakt nga Polygonum cuspidatum Sieb.et Zucc., ekstrakt nga çaji i gjelbërt (Camellia sinensis O.Ktze)), ekstrakt nga manat e zeza gogji (Lycium ruthenicum), ekstrakt nga gjethet ullinjëve kinez (Canarium album(Lour.)Raeusch). Përbërës shtesë: maltodekstrin, karboksimetil celulozë.

Mënyra e përdorimit: 1-2 kapsula në ditë me një gotë ujë. Rekomandohet për persona mbi moshën 12 vjeçare!


Përbërja – Përbërësit aktiv (mg) Në 500mg RDV%
• Ekstrakt nga Polygonum cuspidatum (Sieb.et Zucc) (me Resveratrol të pastër 54mg) 105 mg /
• Ekstrakt nga çaji i gjelbërt (Camellia sinensis (O.Ktze)) 87,5 mg /
• Ekstrakt nga manat e zeza gogji (Lycium ruthenicum) 87,5 mg /
• Ekstrakt nga gjethet ullinjëve kinez (Canarium album(Lour.) Raeusch) 70 mg


Produkti: RESVERATROL COMPLEX
Prodhimi: Natura Therapy
Paketimi: 30 kapsula, 500mg, paketim plastik.Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.