меню
Your Cart

Spirulinë (100tbl)

Spirulinë (100tbl)
Poro
Spirulinë (100tbl)
Spirulina është shtojcë ushqimore që përmban 400mg pluhur Spirulinë (Arthrospira platensis) të algave blu-jeshile, si burim i gamës së gjërë të ushqyesve dhe elementeve specifike të cilat e përmirësojnë detoksifikimin, gjakun dhe metabolizmin në tërësi. Përdorimi i rregullt i Spirulinës:• Ndihmo..
1,000LEKË
  • Наличност: 1281
  • Reward Points: 100
  • Model: SPIRULINA
  • SKU: NT0030
Spirulina është shtojcë ushqimore që përmban 400mg pluhur Spirulinë (Arthrospira platensis) të algave blu-jeshile, si burim i gamës së gjërë të ushqyesve dhe elementeve specifike të cilat e përmirësojnë detoksifikimin, gjakun dhe metabolizmin në tërësi.

Përdorimi i rregullt i Spirulinës:
• Ndihmon në detoksifikim efikas të organizmit, eliminimin e pesticideve dhe mbetjeve nga metalet e rënda, toksinat nga kandida dhe parazitët nga sistemi tretës (zorrët) dhe mëlçia; 
 Falë përqëndrimit të lartë të klorofilit, fikocijaninit, superoksid dizmutazës dhe antioksidantëve tjerë ka veprim anti-tumor, anti-kancer dhe mbron qelizat nga dëmtimet;
• Siguron ushqyes dhe përmirëson ekuilibrin ushqyes të trupit, ndihmon në rregullimin e metabolizmit të yndyrave, sheqerit, hekurit dhe gjendjen e qelizave të gjakut;
• Ndihmon në rregullimin e funksionit imunitar, mirëmbajtjen e shtypjes së gjakut dhe shëndetit të sistemit kardiovaskular.


Produkti është i destinuar për të gjithë që duan dhe kanë nevojë për detoksifikim të trupit, mëlçisë dhe zorrëve, eliminimin e kandidës dhe parazitëve, persona me anemi dhe nevojën për të forcuar gjakun dhe për të përmirësuar prodhimin e qelizave të gjakut dhe qarkullimin,  persona me imunitet të dobët dhe nevojën për mbrojtje antioksiduese.

Kompania: Natura Therapy 
Paketimi: 100 kapsula
paketim plastik.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.