меню
Your Cart

Snail Complex (30cps) 2+1 FALAS

Snail Complex (30cps) 2+1 FALAS
Poro
Snail Complex (30cps) 2+1 FALAS
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË DO T'JU LEHTËSOJË DHIMBJET, ËNJTJET DHE NGURTËSIMIN E KYÇEVE NË VETËM 30 DITË, PA EFEKTET ANËSORE TË MEDIKAMENTEVE.SNAIL COMPLEX bazohet në formulën proteinike NUTRILEKS® e përbërë nga sekreti i kërmillit e cila përmban proteinën Alantoin, për të cilin shkenc..
3,980LEKË
  • Наличност: 199996
  • Reward Points: 600
  • Model: SNAIL
  • SKU: NT0026

MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË DO T'JU LEHTËSOJË DHIMBJET, ËNJTJET DHE NGURTËSIMIN E KYÇEVE NË VETËM 30 DITË, PA EFEKTET ANËSORE TË MEDIKAMENTEVE.

SNAIL COMPLEX bazohet në formulën proteinike NUTRILEKS® e përbërë nga sekreti i kërmillit e cila përmban proteinën Alantoin, për të cilin shkenca vërteton qe mundëson procesin e rigjenerimit të nyjeve. Produkti është i prodhuar për të gjithë që vuajnë nga osteoartriti dhe artiti reumatoid (artroza,si dhe gon artroza dhe koks artroza) ose kanë çfarëdo dëmtim ose ndryshime gjenerative të nyjeve,kockave dhe muskujve.


Përbërja (për një kapsulë): kompleks proteinash Nutrelix ®️ - pluhur nga sekretimi i kërmillit (molluscum) 50mg, ekstrakt nga kurkuma (curcuma Longa extract) 100mg, ekstrakt nga temjani (boswelia serrata) 50mg, vitamin C 12 mg, përbërës shoqërues (maltodekstrin, Carboxy methyl cellulose).

 


 

Karakteristikat kryesore dhe veprimi i SNAIL Complex!
• Ndihmon në zvogëlimin efektiv të ënjtjes dhe dhimbjes në nyje, duke qetësuar inflamacionin
 Zvogëlon ngërqet, përmirëson lubrifikimin dhe funksionin e nyjeve, duke mundësuar rigjenerim të kërcit të dëmtuar
• Produkti ka 100% veprim natyral analgjezik për qetësimin e dhimbjeve dhe nuk përmban kortikosteroide, kjo e bën të përshtatshëm për përdorim afatgjatë.
• Produkti është i destinuar për të gjithë qe vuajnë nga artriti (gonartroza, koksartroza dhe forma tjera të artrozës dhe artritit reumatoid), problemet me ligamentet, tetivat, lendime sportive dhe lëndime tjera, ose ndryshime degjeneruese të nyjeve. Gjithashtu, ndihmon edhe te personat me dëmtime të shtyllës kurizore.

 

 

Karakteristikat dhe qëllimi i SNAIL Complex:
Sekreti nga kërmilli (me alantoin) mundëson lyerjen,rigjenerimin dhe ripërtëritjen e kërcit dhe indit të dëmtuar në nyjet:
• Nutrilex ® - një kompleks proteinik unik, i patentuar i sekretimit të kërmillit me alantoinë që përmirëson në mënyrë efektive lubrifikimin dhe ndihmon në riparimin e kërcit të dëmtuar. 

• Ekstrakti i kurkuminës (shafrani i indisë) (95% kurkuminoide) - i vërtetuar shkencërisht, anti-inflamatori natyral më i fuqishëm për të reduktuar dhimbjen dhe inflamacionin e kyçeve, kockave dhe muskujve pa efekte anësore, përmirëson qarkullimin dhe mbron nga stresi oksidativ. 

• Ekstrakti nga Boswellia  - i testuar klinikisht dhe i konfirmuar në reduktimin e ënjtjes, dhimbjes dhe inflamacionit të kyçeve. 

• Vitamina C - e nevojshme për krijimin e kolagjenit të nevojshëm për ndërtimin e kërcit dhe ligamenteve.

 

Kompania: Natura Therapy 
Paketimi: 30 kapsula
paketim plastik 500 mg.
Mënyra e përdorimit: Merrni 1 kapsulë në ditë.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.