меню
Your Cart

Bronho Protect (500ml)

Bronho Protect (500ml)
Poro
Bronho Protect (500ml)
BRONHO PROTECT është një suplement ushqimorë që përmban ekstrakte natyrore bimore dhe vitamina që ka për qëllim mbrojtjen dhe ruajtjen e funksionit të mushkërive dhe organeve të frymëmarrjes në përgjithësi. I sigurt për përdorim afatgjatë pa efekte anësore, i cili do të ndihmojë në eliminimin më të ..
1,990LEKË
1990 или повече 0LEKË
  • Наличност: 199999
  • Model: BRONHO
  • SKU: NT0011

BRONHO PROTECT është një suplement ushqimorë që përmban ekstrakte natyrore bimore dhe vitamina që ka për qëllim mbrojtjen dhe ruajtjen e funksionit të mushkërive dhe organeve të frymëmarrjes në përgjithësi. I sigurt për përdorim afatgjatë pa efekte anësore, i cili do të ndihmojë në eliminimin më të lehtë dhe më efektiv të vështirësive dhe acarimeve të pakëndshme të frymëmarrjes, duke mbajtur një rrjedhë të mirë të oksigjenit në trup dhe duke parandaluar dëmtimin e përhershëm të organet e frymëmarrjes të shkaktuara nga infeksionet, ndotja e ajrit ose tymi i cigares.

Përdorimi i Bronho Protect ndihmon në:
• Qetëson inflamacionin në mushkëri dhe rrugët e frymëmarrjes, duke parandaluar zhvillimin e komplikimeve;
• Lehtëson ekspektorimin dhe nxjerrjen e sekrecioneve, zvogëlon formimin e sekrecioneve dhe përmirëson rrjedhën e ajrit;
•  Mbron indet e mushkërive nga dëmtimi
•  Infeksionet bakteriale dhe virale të organeve të frymëmarrjes (veçanërisht infeksionet e rrugëve të poshtme të frymëmarrjes (bronkeve dhe mushkërive)),
• Infeksionet me virusin SARS-COV 2; bronkiti, bronkopneumonia dhe obstruksioni i mushkërive të shkaktuara nga reaksionet alergjike,
• Sëmundje pulmonare obstruktive kronike; në fibrozën pulmonare;
• Irritime dhe dëmtime të organeve të frymëmarrjes të duhanpirësve.  Përbërësit aktivë në një dozë të vetme: 
• Ekstrakt i Tegavecit Kinez (Plantago lanceolata) 94mg;
• Ekstrakt i kurkumës (Curcuma longa (95% kurkuminoid) 80 mg;
• Ekstrakt rozmarine (Rosmarinus officinalis) 14mg;
• Ekstrakti i farës së zezë (Nigela sativa) 228 mg,
• Ekstrakti i kërpudhave Reishi (Ganoderma lucidum) 88mg;
• Bioflavonoidet e agrumeve 114 mg;
• Vitamina D 400 IU;
• Vitamina C 90 mg.

Kompania: Natura Therapy 
Paketimi: 500 mlpaketim plastik 500 mg.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.