меню
Your Cart

Ashwagandha Root Extract (30cps)

 Ashwagandha Root Extract (30cps)
Poro
Ashwagandha Root Extract (30cps)
ASHVAGANDA është bimë adaptogjene e cila ndihmon në rregullimin dhe kontrollin e stresit (zvogëlon nivelin e kortizolit) dhe ekuilibron punën e gjëndrave mbiveshkore të cilat prodhojnë hormone riprodhuese. Me këtë ndihmon në përmirësimin e funksionit të organeve riprodhuese të femrave dhe përmirëson..
1,990LEKË
  • Наличност: 1494
  • Model: MAKA
  • SKU: NT0017

ASHVAGANDA është bimë adaptogjene e cila ndihmon në rregullimin dhe kontrollin e stresit (zvogëlon nivelin e kortizolit) dhe ekuilibron punën e gjëndrave mbiveshkore të cilat prodhojnë hormone riprodhuese. Me këtë ndihmon në përmirësimin e funksionit të organeve riprodhuese të femrave dhe përmirëson pjellorinë. Ndihmon në parandalimin e paraqitjes së endometriozës dhe fibroideve, jep energji dhe ndihmon në ngritjen e vitalitetit të organizmit dhe shëndetit mendor. Ekstrakti i Ashwagandha është një suplement dietik i destinuar për rregullimin më të mirë të stresit, funksionimin e sistemit endokrin (prodhimin dhe rregullimin e hormoneve) dhe përmirësimin e niveleve dhe përqendrimit të energjisë.

Ekstrakti i Ashwagandha është menduar për të gjithë të rriturit mbi 18 vjeç që kanë nevojë për menaxhim më të mirë të stresit, balancimin e punës së sistemit endokrin (balancimin e hormoneve), përmirësimin e niveleve të energjisë, dëshirës seksuale dhe funksionin e sistemit riprodhues.


Mënyra e përdorimit: Merrni 1 deri në 2 kapsula në ditë me ujë me vakt. Ato merren në mëngjes, me mëngjes dhe, nëse është e nevojshme, me drekë.


Marrja e rregullt e Ekstraktit Ashwagandha ofron:
 
Lehtëson stresin, tensionin dhe ankthin duke ndihmuar në balancimin e funksionit të gjëndrës mbiveshkore dhe prodhimin e hormoneve të stresit
 Reduktimi i simptomave të depresionit dhe ankthit dhe përmirësimi i energjisë dhe fokusit;
 Përmirësimi i funksionit të të gjitha gjëndrave (për të balancuar punën e tiroides dhe organeve riprodhuese);

 

EMRI I PRODUKTIT: ASHVAGANDA
Kompania: Natura Therapy 

Paketimi: Ambalazh plastik, 500 mg, 30 kapsula.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.