меню
Your Cart

Allergo Protect (500ml) + Aloe Aronia

Allergo Protect (500ml) + Aloe Aronia
Poro
Allergo Protect (500ml) + Aloe Aronia
MË NË FUND! PRODUKT 100% NATYRAL QË GARANTON DO T'JU ÇLIRUAR NGA ALERGJITË, PA EFEKTE ANËSORE TË ANTIHISTAMINEVE. ALLERGO PROTECT ndihmon në parandalimin efektiv të shfaqjes së reaksioneve alergjike dhe qetëson me sukses simptomat e padëshiruara si: rrjedhjen e hundës, lotimin e syve. kruarje të hun..
3,980LEKË
  • Наличност: 200000
  • Model: Allergo
MË NË FUND!
PRODUKT 100% NATYRAL QË GARANTON DO T'JU ÇLIRUAR NGA ALERGJITË, PA EFEKTE ANËSORE TË ANTIHISTAMINEVE.

ALLERGO PROTECT ndihmon në parandalimin efektiv të shfaqjes së reaksioneve alergjike dhe qetëson me sukses simptomat e padëshiruara si: rrjedhjen e hundës, lotimin e syve. kruarje të hundës, kollë, teshtitje, ënjtje ose acarime të lëkurës.

Përdorimi i rregullt Allergo Protect:
Ndihmon në parandalimin efektiv të shfaqjes së reaksioneve alergjike dhe qetëson me sukses simptomat e padëshiruara si: rrjedhjen e hundës, lotimin e syve. kruarje të hundës, kollë, teshtitje, ënjtje ose acarime të lëkurës.
Qetëson reagimin imunitar të organizmit, duke rritur rezistencën ndaj alergeneve / duke ulur reaktivitetin e organizmit
Ndihmon në stabilizimin e qelizave yndyrore (lloji i qelizave imune), që ndihmon në uljen e çlirimit të histaminës Për të parandaluar dhe qetësuar reaksionet alergjike;
Vepron antihistaminik dhe antialergjen;
Vepron antispazmatik dhe bronkodilator (ndihmon në ruajtjen e rrjedhës së ajrit dhe lehtëson frymëmarrjen);
Vepron mukolitik (hollon dhe ul nivelin e sekretimit dhe ndihmon në nxjerrjen e tij);


Mënyra e përdorimit : Fëmijët nga 4 deri në 14 vjeç : 10 ml secili, një deri në dy herë në ditë (maksimumi 20 ml). Fëmijët mbi 14 vjeç dhe të rriturit : 15 ml dy herë ose 10 ml tre herë në ditë (maksimumi 30 ml).Përbërësit aktivë në një dozë të vetme:
Ekstrakti i xhenxhefilit të egër (Asarium Sieboldi),
Ekstrakt i kardamomit të zi (Wurfbainia villosa),
Bromelain (Ananas comosus),
Ekstrakti i hithrës (Urtica fissa E. Pritz.),
Ekstrakt i thujës kineze (Platycladus orientalis (L.) Franco),
Ekstrakt (100: 1) (Barbadensis Miller)  
Vitamina D 500 I.E.

  Vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar.
  Vitamina C  kontribuon në ruajtjen dhe përmirësimin e funksionit të sistemit imunitar.
EMRI I PRODUKTIT: ALLERGO PROTECT 
Kompania: Natura Therapy
Paketimi: Plastik, 500 ml 


Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.