меню
Your Cart

Epimedium Complex (30cps)

Epimedium Complex (30cps)
Poro
Epimedium Complex (30cps)
Epimedium Complex është një suplement ushqimor me ekstrakt epimedium dhe ekstrakte të tjera bimore që synojnë të përmirësojnë epshin, qëndrueshmërinë dhe vitalitetin e sistemit riprodhues mashkullor. Përbërja: ekstrakt Epimedium, Tribullus, Maka, Zhenshen, xhenxhefil, hithra, Leser Galangal dhe kung..
2,490LEKË
  • Наличност: 10182
  • Model: Epimedium

Epimedium Complex është një suplement ushqimor me ekstrakt epimedium dhe ekstrakte të tjera bimore që synojnë të përmirësojnë epshin, qëndrueshmërinë dhe vitalitetin e sistemit riprodhues mashkullor. 

Përbërja: ekstrakt Epimedium, Tribullus, Maka, Zhenshen, xhenxhefil, hithra, Leser Galangal dhe kungull. Përbërës shtesë: maltodekstrin, karboksimetil celulozë.

Mënyra e përdorimit: Në rast nevoje për përmirësimin e potencës merret 1 kapsuë 30- 45min para. Për mbajtjen e nivelit të energjisë dhe vitalitetit merren 1-2 kapsula në ditë,


Përdorimi i rregullt i Epimedium ndihmon në:
• Produkti rekomandohet për persona mbi 18 vjeç me mosfunksion erektil, dëshirë të zvogëluar, si dhe të gjithë ata që duan të përmirësojnë fuqinë dhe qëndrueshmërinë e tyre në trup.
• Rritjen e potencës dmth funksionit erektil;
• Përmirësimin e performancën seksuale dhe nivelin e përgjithshëm të energjisë dhe vitalitetit.
• Përmirësimin e nivelit të testosteronit;
• Përmirësimin e libidos;

Kompania: Natura Therapy 
Paketimi: 30 kapsulapaketim plastik.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.