меню
Your Cart

VenoGel-preparat për venat e zgjeruara dhe të relaksuara;

VenoGel-preparat për venat e zgjeruara dhe të relaksuara;
Poro
VenoGel-preparat për venat e zgjeruara dhe të relaksuara;
VenoGEL është një xhel i destinuar për kujdesin dhe mbrojtjen e enëve të gjakut në këmbë dhe përmirësimin e qarkullimit. Ai përmban një ekstrakt të standardizuar, të patentuar të gështenjës HELISKIN (10% ekstrakt). Ai jep një efekt të menjëhershëm qetësues të dhimbjes dhe përmirësimin e qarkullimit...
2,490LEKË
  • Наличност: 1446
  • Model: VenoGel

VenoGEL është një xhel i destinuar për kujdesin dhe mbrojtjen e enëve të gjakut në këmbë dhe përmirësimin e qarkullimit. Ai përmban një ekstrakt të standardizuar, të patentuar të gështenjës HELISKIN (10% ekstrakt). Ai jep një efekt të menjëhershëm qetësues të dhimbjes dhe përmirësimin e qarkullimit.

Paketimi : 100ml, kuti plastike

Mënyra e përdorimit : 2 deri në 3 herë në ditë, aplikohet me lëvizje të lehta rrethore në lëkurë pa presion. Lëreni të përthithet në lëkurë. Aplikohet në pjesët ku ka vena të lira/zgjeruara ose në pjesët e këmbëve që ndjehen të rënda, të dhimbshme, ku ka djegie.

Shkruan një shqyrtim

Бележка: HTML не е преведен!
Лош Добър
RREGULLA DHE KUSHTE PËR PËRDORIM
www.naturatherapy.al përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Mund të lexoni më shumë në Politikën e Privatësisë dhe Mbrotjes.